آیا در رشته ی فیزیکفیزیک|شیمی|زیست شناسی|رایانه|نانو تخصص و ایده دارید ؟

پژوهشسرای امام صادق (ع) رابر با در اختیار داشتن پرسنل و اساتید مجرب ، امکانات به روز و زمینه های پژوهشی مناسب ، آماده ی دریافت ، پرورش و به ثمر رساندن تخصص و ایده ی شماست !

زیست شناسی

اشتباه نکنید ! انتهای راه همه ی زیست شناسان دنیا پزشکی نیست ! اگر به مطالعات مربوط به جانوران علاقه دارید ، اگر به طور کلی کسب اطلاعات تخصصی در خصوص گیاه و درخت و باغ و به طور کلی طبیعت مورد توجه شما بوده است ، و در آخر اگر به دانش پزشکی و رشته های مرتبط با آن علاقه دارید ، پژوهشکده ی زیست شناسی را انتخاب کنید!

شیمی

در صورتی که علاقه مندی شما در ترکیب کردن مواد مختلف با یکدیگر است ، به جزییات مصالح اطراف خود دقت می کنید ، خواص متفاوت و شباهت های مواد مختلف برای شما جلب توجه می کند ، ترکیب کردن دو یا چند ماده و به دست آوردن یک متریال جدید را دوست دارید ، رشته ی علاقه مندی شما شیمی است !

فیزیک

به الکترونیک علاقه مندید ؟! به چگونگی کار کردن ماشین آلات دقت می کنید ؟ حرکت و سرعت و شتاب برای شما جالب است ؟ کار کردن با عدسی ها و دوربین ها و میکروسکوپ ها شما را به شگفتی وا میدارد ؟ رشته ی مورد علاقه ی شما فیزیک است !

زیست‌شناسی از علوم طبیعی و دانش مربوط به مطالعه جانداران زنده است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار سازواره‌ها، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد، و نیز به بررسی برهمکنش جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. زیست‌شناسی شامل موضوعات وسیعی است که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به‌هم‌وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید…

واژهٔ شیمی از کیمیا که نام یکی از علوم پنجگانه خفیه در دوران کهن است، اقتباس شده است. در زبان مصری باستان، کیمیا از واژهٔ خامه یا خَمِه به معنای زمینِ سیاه برگرفته شده است. پس از تسلط ایرانیان بر مصر در ۵۲۰ پیش از میلاد ، این واژه به صورت کیمیا به شرق آمده است. در دوران تسلط خلافت اسلامی در خاور میانه، به صورت الکیمیاء درآمده است و با جنگ‌های صلیبی به صورت الشمی مجدداً به اروپا آمده است.

فیزیک علم مطالعهٔ خواص طبیعت است. این علم را عموماً علم ماده و حرکت و رفتار آن در فضا و زمان، با در نظر گرفتن مفاهیمی همچون انرژی، اندازه حرکت، نیرو و بسیاری از عوامل دیگر می‌دانند. این ماده می‌تواند از ذرات زیر اتمی تا کهکشان‌ها و اجرام بسیار بزرگ آسمانی باشد. اگر بطور وسیع تر سخن بگوییم، هدف اصلی علم فیزیک بررسی و تحلیل طبیعت است و همواره این علم در پی آن است که رفتار طبیعت را در شرایط گوناگون درک و پیش بینی کند.

همکاران پژوهش سرا

کرامت برموز (مدیر پژوهش سرا)

no-profile-img سمت : متصدی آزمایشگاه فیزیک
نام : کرامت
نام خانوادگی : برموز
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09132451035

حمید اصغرزاده (کارشناس زیست شناسی)

no-profile-img
سمت : متصدی آزمایشگاه زیست شناسی

نام : حمید
نام خانوادگی : اصغرزاده
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09133435211

فریبا تاج الدینی (کارشناس زیست شناسی)

no-profile-img
سمت : متصدی آزمایشگاه زیست شناسی

نام : فریبا
نام خانوادگی : تاج الدینی
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09133783856

انیسه السادات هاشمی (کارشناس شیمی)

no-profile-img
سمت : متصدی آزمایشگاه شیمی

نام : انیسه السادات
نام خانوادگی : هاشمی
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09132459534

کامبیز عطایی (کارشناس علوم تجربی)

no-profile-img
سمت : متصدی آزمایشگاه ها
نام : کامبیز
نام خانوادگی : عطایی اعظم
تاریخ تولد :
محل تولد : رابر

تلفن تماس : 09136227794

طاهره رودباری (کارشناس شیمی)

no-profile-img
سمت : متصدی آزمایشگاه شیمی

نام : طاهره
نام خانوادگی : رودباری
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09132452908

نوش آفرین مهدیپور (خدمات عمومی)

mehdipoor-nسمت : متصدی امور خدماتی
نام :نوش آفرین
نام خانوادگی : مهدیپور
تاریخ تولد :
محل تولد :

تلفن تماس : 09138439532

Contact

ارسال پیام به پژوهش سرا

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

ورود